Kim jesteśmy?

Fachowcami którzy gwarantują sukces Twojej firmy w internecie

Kim jesteśmy?

Fachowcami którzy gwarantują sukces Twojej firmy w internecie

O nas
Jak powstaliśmy i kim jesteśmy?​

Jesteśmy butikową agencją interaktywną stworzoną i zarządzaną przez Dominika Wójcickiego, który jest ekspertem w dziedzinie nowoczesnego marketingu internatowego oraz IT.  Istniejemy na rynku już od ponad dwóch lat w ciągu których pomogliśmy wielu właścicielom małych i średnich firm.  Jesteśmy zgranym zespołem pasjonatów marketingu, grafiki oraz programowania, w naszej pracy stawiamy na dobry kontakt z klientem i jakość wykonania usług.

Dlaczego warto nas wybrać?

W naszej firmie w przeciwieństwie do innych firm z branży stawiamy na jakość wykonywanych usług a nie na ich ilość. Według nas kluczem do marketingowego sukcesu jest dobra komunikacja pomiędzy Klientem a agencją, jest to niezbędne, żeby zrozumieć specyfikę prowadzonego przez Klienta biznesu a także jego potrzeb na podstawie których opracowujemy odpowiednie działania.  Takie podejście sprawia, że z naszymi Klientami mamy  solidne i długotrwałe relacje. Współpraca z naszą firmą to także bezpośredni i bezproblemowy kontakt z właścicielem jak również z członkami zespołu, którzy pracują nad projektem, co sprawia, że nie trzeba wisieć na infolinii i przechodzić przez kilku różnych pracowników zanim coś załatwimy.

Nasze umiejętności

Podczas naszej pracy wykorzystujemy takie systemy CMS jak: WordPress, WooCommerce czy PrestaShop oraz programy takie jak: Adobe Ilustrator, Adobe Photoshop, Adobe Xd, Adobe After Effect orz języki programowania takie jak: Java, Angular, HTML, CSS, PHP, Python.

Marketing

                                                                                                                   110%

Grafika

                                                                                                                  100%

Strony & sklepy internetowe

                                                                                          80%

Nasze umiejętności

WordPress

                                                                   100%

WooCommerce

                                                                   100%

PresaShop

                                                    80%

W naszej pracy wykorzystujemy takie systemy jak: WordPress, WooCommerce czy PrestaShop oraz programy takie jak: Adobe Ilustrator, Adobe Photoshop, Adobe Xd, Adobe After Effect orz języki programowania takie jak: Java, Angular, HTML, CSS, PHP, Python.

rozwiniemy Twoją firmę na maxa!

Przewiń do góry