FAQ

Najczęściej zadawane pytania

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Na tej stronie znajdziecie państwo odpowiedzi na pytania które najczęściej zadają nam klienci.

W zależności od usługi zakres materiałów nieznacznie się różni, przeważnie klient powinien dostarczyć następujące materiały: treści, zdjęcia, logo. Jeśli nie posiadacie Państwo którejś z wyżej wymienionych rzeczy proszę się nie martwić, w naszym zespole mamy grafika oraz copywritera, dzięki czemu możecie Państwo zlecić nam projekt logo oraz stworzenie tekstów na stronę. Natomiast zdjęcia możemy wybrać z banku zdjęć. Nasza firma oferuje pomoc na każdym etapie realizacji projektu.

Cena stworzenia strony, sklepu lub aplikacji jest uzależniona od wielu czynników dlatego  jeśli chcą Państwo otrzymać precyzyjną wycenę proszę skorzystać z naszego formularza wyceny dostępnego tutaj a w ciągu maksymalnie 24h otrzymacie Państwo od nas precyzyjną wycenę.

My wymawiamy ją zgodnie z angielską fonetyką, czyli po prostu [Midia Łines] (jest to bardzo uproszczony zapis fonetyczny!). Ty wymawiaj ją w dowolny sposób – tak jak jest Ci najwygodniej.

01. One Page Strony One Page składają się tylko z jednej strony – strony głównej na której znajdują się wszystkie potrzebne informacje. niewymagającej przechodzenia do żadnych podstron. Jeśli taka strona posiada zakładki to kierują one nie na nową podstronę, a przewijają ekran do odpowiedniego miejsca na stronie główej. 02. Klasyczne Strony Internetowe  Klasyczne strony to takie, które oprócz strony głównej składają się z kilku-kilkunastu podstron. Często na takich stronach możemy spotkać się z zakładkami takimi jak: galeria zdjęć lub filmów, formularz kontaktowy, mapa, o nas etc. 03. Landing Page Landing Page to strona dedykowana do akcji specjalnych (np. konkurs, zapis na webinar, loteria). Stworzenie Landing Page umożliwia uzyskanie większego współczynnika konwersji z płatnych reklam (takich jak np. AdWords). Reklama kieruje użytkownika na Landing Page, a strona – przygotowana specjalnie z myślą o zachęceniu odbiorcy reklamy do konkretnej reakcji zachęca do wykonania działania (udział w konkursie, rejestracja, zbieranie leadów/danych), 04. Serwisy i Portale Internetowe Portal internetowy to rodzaj serwisu, który oferuje różne funkcje takie jak np. forum, czat, czy  dodawanie ogłoszeń przez użytkowników.  Przykładami serwisów internetowych są chociażby Olx czy Ściąga.pl.

Politykę prywatności i regulamin serwisu powinniście Państwo dostarczyć przed rozpoczęciem tworzenia strony. Jeśli nie macie Państwo polityki prywatności lub regulaminu to mamy dobrą wiadomość – współpracujemy z kancelarią prawną która zajmuje się tworzeniem polityki prywatności i regulaminu na potrzeby naszych klientów.

Cena stworzenia sklepu internetowego jest uzależniona od wielu czynników dlatego  jeśli chcą Państwo otrzymać precyzyjną wycenę proszę skorzystać z naszego formularza wyceny dostępnego tutaj a w ciągu maksymalnie 24h otrzymacie Państwo od nas precyzyjną wycenę.

Oczywiście, tworzymy strony w nasypujących językach: Angielski, Niemiecki, Hiszpański, Czeski, Grecki, Hiszpański, Włoski. Jeśli interesuje Państwa inny język prosimy o kontakt.

Strony, sklepy internetowe oraz aplikacje mobilne, które tworzymy są objęte 12 miesięczną gwarancją i wsparciem technicznym. Możecie Państwo również skorzystać z naszej dodatkowej usługi: administracji strony/sklepu/aplikacji, która obejmuje: bieżące aktualizacje systemu, aktualizacje wtyczek, tworzenie kopii zapasowych oraz usługi serwisowe. W razie awarii działamy natychmiastowo.

Czas realizacji  w zależności od skomplikowania projektu wynosi od 5 do 90 dni roboczych.  Termin realizacji określamy zawsze na początku współpracy. Ze względu na duże zainteresowanie ekspresową realizacją usługi nasza firma oferuje swoim klientom możliwość ekspresowej realizacji za dodatkową opłatą.

Posiadamy biuro które mieści się w Warszawie przy ulicy Mackiewicza 3/5. Specyfika naszej branży pozwala nam na realizowanie projektów bez konieczności odwiedzania naszego biura. Bardzo lubimy gościć klientów w naszym biurze. Dlatego jeśli masz ochotę to zapraszamy Cię na kubek świeżo mielonej kawy i ciastko.

Umowę możemy zawrzeć w sposób tradycyjny na spotkaniu w biurze jednej ze stron lub mobilnie przez podpis elektroniczny do kwoty 5000 zł.

Oczywiście, wszystkie wykonane przez nas strony, sklepy i aplikacje są objęte 12 miesięczną gwarancją. Awaria lub usterka strony zostanie usunięta do 24h. W razie awari spowodowanej przez właściciela strony gwarancja zapewnia przywrócenie zawartości strony/sklepu/aplikacji a także funkcjonalności z dnia oddania przez nas projektu do użytku.

Oczywiście! Pokażemy Ci w jaki sposób zarządzać podstronami, zmieniać dane kontaktowe, dodawać nowe zdjęcia itp. Pamiętaj, że nasze wsparcie techniczne obowiązuje również przez 12 miesięcy od czasu stworzenia strony.

Jak najbardziej. Tworzymy strony internetowe z systemem  CMS, który daje możliwość szybkiej oraz łatwiej edycji treści. Ponadto szkolimy naszych klientów z obsługi strony internetowej.
Tak, wszystkie tworzone przez nas strony internetowe oraz sklepy są responsywne. Oznacza to, że wyglądają tak samo dobrze na wszystkich wielkościach ekranów.

rozwiniemy Twoją firmę na maxa!

Przewiń do góry